PASTORALNO DELO

Pri župnijskem katehetskem delu sodelujet: katehistinjI ga. Erika Božič in ga. Anica Randl.

Župnijski pastoralni svet šteje 24članov. Seje ŽPS so pomladi, jeseni in po potrebi.

Župnijski gospodarski svet in ključarji: Franc Plevnik, Janko Miklavžin in Zlatko Prislan.

Verouk obiskuje 240 veroučencev. Poučujejo duhovnika in katehistinji.

Biblična skupina: vodita jo p. Viktor Arh in p. Jože Rupnik. Skupina se zbira občasno.

Priprava odraslih na zakramente je v jesenskih mesecih.

Priprava in vpis za krst je ob petkih ob 20. uri - poletni čas, ob 18. uri - zimski čas. Krsti so ob nedeljah po maši ob 10.00, po dogovoru pa tudi ob drugem casu.

Mladinsko skupino vodi p. Viktor Arh. Skupina se zbira priložnostno.

Maše ob sobotah zvečer so ob 18. uri v zimskem času in ob 19.30 uri v poletnem času.

Maše ob nedeljah so ob 6.30, 8. in 10. uri.

Maše ob praznikih so ob 7., 10. in 18. (19.30 poletni čas) uri, če je delovni dan.

Maše ob praznikih so ob 6.30, 8. in 10. uri, če je dela prost dan.

Maše ob delavnikih so ob 7. in 18. (19.30 poletni čas). Od zacetka junija do konca septembra je delavniška maša samo zjutraj.

Morebitne spremebe so objavljene pri tedenskih oznanilih in mašnih namenih.

Mešani pevski zbor šteje 24 pevcev. Pevske vaje imajo vsak torek ob 19. (20.) uri. Organistka in zborovodkinja mešanega pevskega zbora je gospa Marta Strahovnik. Redno pojejo pri maši ob 8. uri. ob večjih slovesnostih pa ob 10. uri.

Otroški pevski zbor šteje 20 članov. Vodi ga g. Tomaž Kozovinc in p. Viktor Arh. Pevske vaje imajo vsako soboto ob 10. uri.

Glasbeno skupino »Dominik« vodi Boštjan Čuvan (tel. 041 331 447). Vaje imajo po dogovoru. Pojejo prve nedelje v mesecu ob 10. uri in po naročilu tudi pri porokah.

Cerkev krasi 5 skupin, ki se izmenjujejo.

Župnija ima 9 bralcev božje besede.

Župnija ima 10 ministrantov. Vodi jih p. Jože Rupnik, kaplan.